Drewniany zegarek na prezent

Istnieje wiele sposobów, aby wyrazić siebie oraz swój styl poprzez to, co się nosi. Mogą to być odpowiednio dobrane ubrania, stonowane lub krzykliwe barwy, ekstrawaganckie elementy. Jest jeszcze jedno, co pozwala na dopełnienie kreacji oraz podkreślenie swojego wyczucia stylu. Są to różnego rodzaju dodatki: bransoletki, zegarki, pierścionki itp. Niezależnie od tego, w jakim stylu wybiera się ubiór, zegarek jest elementem nie tylko ozdobnym, ale również bardzo praktycznym, bo informującym o aktualnej godzinie.

Ozdobne zegarki z drewna

zegarek z drewna ze wzoremJednym z ciekawszych pomysłów na to, jak wyróżnić się z tłumu przy pomocy tak popularnego dodatku jest zegarek z drewna ze wzorem. Jest to dodatek wykonany z naturalnych materiałów, przez co każdy model jest unikalny, ponieważ nie ma dwóch zupełnie identycznych kawałków drewna. Kolejną zaletą wykorzystanych materiałów jest lekkość finalnego produktu, drewno bowiem jest o wiele lżejsze od tradycyjnych materiałów wykorzystywanych do produkcji zegarków. Taki dodatek jest doskonałym pomysłem na prezent, ponieważ bogactwo kolorów, wzorów i ogólnego kształtu zegarka pozwala na dobranie go do każdego stylu. Taki zegarek pasuje zarówno do stylizacji oficjalnej, np. na eleganckie przyjęcie, jak i na co dzień. Zegarki takie mogą być wykonywane z materiałów pochodzących z drzew, które można znaleźć w naszym kraju, np. dąb, orzech czy klon ale również z drzew egzotycznych, np. heban oraz wenge. Bogactwo kolorów pozwala także na tworzenie niebanalnych połączeń, kiedy np. koperta oraz tarcza zegarka wykonane są z innego rodzaju drewna. Są one także łączone z paskami z różnorodnych materiałów, od skóry, przez materiał, np. nylonowy, aż po bransolety wykonane również z drewna. Dzięki temu każdy, niezależnie od płci powinien znaleźć model, który doskonale uzupełni stylizację i nada jej niepowtarzalnego charakteru. Warto więc się na chwilę zastanowić nad tym, jaki styl preferuje osoba, która ma zostać obdarowana takim niebanalnym prezentem, łączącym funkcjonalność z ciekawym wyglądem.

Zegarek wykonany z drewna nadaje się doskonale na prezent dla osoby, która np. interesuje się ekologią oraz jest miłośnikiem natury. Taki ciekawy dodatek z pewnością rewelacyjnie dopełni jej codzienną stylizację sprawiając, że będzie się ona wyróżniała w tłumie oraz przyciągała wzrok innych osób. Jest to niebanalny pomysł na prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny, ponieważ z łatwością można znaleźć odpowiednie modele zegarków pasujące do różnorodnych stylizacji.