Profesjonalne zdjęcia dla firm

Zaraz po zebraniu szef przyszedł do nas mówiąc, że trzeba będzie zainwestować w profesjonalne i dobrze wyglądające zdjęcia, które będziemy umieszczać na przykład na naszej stronie internetowej. Początkowo nie wiedziałam, jak za to się zabrać, gdyż jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z fotografami, ale z drugiej strony wiedziałem, że nie może to być takie trudne zadanie i zaraz zamierzałem poszukać jakiejś osoby do współpracy. Zapytałem jeszcze szefa, aby się upewnić, jaki mamy budżet przeznaczony na takich fotografów, a ten powiedział, że jest to kilkaset złotych za jeden dzień zdjęciowy.

Cena za usługi fotografów

fotografia korporacyjna w WarszawieWydawało mi się bardzo ciekawą możliwością. Na pewno ja jak byłbym fotografem również podejmowałbym się takich zleceń. Zwłaszcza za takie pieniądze, gdyż faktycznie można na tym sporo zarobić, jednak trzeba dysponować odpowiednim sprzętem oraz umiejętnościami, aby wykonywać zdjęcia, które będą prezentować się świetnie. Pierwsze co zrobiliśmy razem z pracownikami to oczywiście sprawdziliśmy liczne portale ogłoszeniowe, na których mogliśmy przeczytać różne informacje właśnie na temat tego, jak współpracować z takimi fotografami oraz czym kierować się, aby taka współpraca przebiegała jak najlepiej. Dopytałem jeszcze szefa o co dokładnie mu chodzi jeśli mówi o czymś takim jak fotografia korporacyjna w Warszawie, a ten powiedział mi, że przede wszystkim ma na myśli zdjęcia pracowników, personel oraz obiektów, którymi dysponujemy. Organizujemy bardzo ważne wydarzenia dla różnych branż, dlatego też tym bardziej musimy dysponować zdjęciami, które przedstawiają to, co jest najbardziej istotne. Fotografia korporacyjna to na tyle ważne zadanie, że nie chciałem zostawiać tego wszystkiego na własną rękę, a bardziej sprawdzić liczne ogłoszenia oraz posiłkować się moimi znajomymi, którzy robili zdjęcia bardziej prywatnie, ale też znali się na tej tematyce i na pewno będą w stanie podpowiedzieć mi parę ciekawych możliwości w tym zakresie. Zdjęcia produktów, czy też zdjęcia w studio fotograficznym wykonywane pracownikom są na pewno często spotykanym rozwiązaniem.

Tego rodzaju zdjęcia na pewno będą wykorzystywane w różnych miejscach. Szef powiedział, że pierwszą partię zdjęć chce otrzymać już za kilka dni, więc termin faktycznie był dość bliski, ale wiedzieliśmy, że wybór odpowiedniego fotografa sprawi, że będziemy w stanie poradzić sobie i z takim terminem i na pewno dostarczyć efekt, z którego szef będzie mógł być zadowolony. Fotografia korporacyjna faktycznie przydaje się zarówno w przypadku mniejszych firm, ale także tych bardziej zaawansowanych. Na pewno takie osoby mają co robić jeśli chodzi o zdjęcia oraz zlecenia na nie.